Premium content (6.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: actions
hy: գործողություններ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Եզակի մեքենայի ընթեռնելի անվանում:Կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, և ընդգծում:
