Premium content (6.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: actions
lt: veiksmai

en: name
lt: vardas

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Days
lt: Dienos

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.
