Google Code Prettify (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Features
lt: Savybės

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Print
lt: Spausdinti
