Google Code Prettify (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर
