Private and Public File Management (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Images
ar: الصور

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Private
ar: خاص

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Public
ar: عام

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Update
ar: تحديث

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: file
ar: ملف

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: security
ar: أمن

en: The items have been deleted.
ar: تم حذف العناصر.

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: role
ar: دور

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ar: خطأ في رفع الملف. لم يمكن نقل الملف الذي تم رفعه.

en: is
ar: يكون

en: Extension
ar: امتداد

en: and
ar: و

en: where
ar: حيث

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ar: لا يمكن حفظ الملف %file. لأنه يتجاوز %maxsize، الحجم الأقصى المسموح به للملفات المرفوعة.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ar: لا يمكن حفظ الملف %file. لسبب مجهول.
