Private and Public File Management (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Update
ne: अपडेट

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: file
ne: फ़ाइल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: security
ne: सुरक्षा

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: role
ne: भूमिका

en: is
ne: छ

en: and
ne: र

en: where
ne: कहाँ
