Private and Public File Management (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Private
nl: Privé

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Public
nl: Publiek

en: Size
nl: Grootte

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Update
nl: Bijwerken

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: file
nl: bestand

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: security
nl: veiligheid

en: The items have been deleted.
nl: De items zijn verwijderd.

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: role
nl: rol

en: Documents
nl: Documenten

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Select
nl: Selecteren

en: Extension
nl: Extensie

en: and
nl: en

en: where
nl: waar

en: Perform action
nl: Voer actie uit

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden opgeslagen omdat het groter is dan %maxsize, de maximaal toegelaten grootte voor uploads.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: References
nl: Referenties

en: The referenced file could not be used because the file does not exist in the database.
nl: Het bestand waar naar verwezen wordt, kan niet worden gebruikt omdat het bestand niet in de database voorkomt.

en: Upload a new file
nl: Upload een nieuw bestand

en: Date modified
nl: Datum aangepast

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het uploaden niet werd voltooid.
