Private and Public File Management (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Images
hy: Նկարներ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Size
hy: Չափ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: file
hy: ֆայլ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: role
hy: դեր

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hy: Ֆայլի վերբեռնման սխալ։ Չհաջողվեց տեղափոխել վերբեռնված ֆայլը։

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
hy: Ֆայլը չի կարող  պահպանվել, քանի որ այն գերազանցել է վերբեռնումների առավելագույն թույլատրված չափը:

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hy: Ֆայլը չի կարող պահպանվել: Անհայտ սխալ է տեղի ունեցել:
