Private and Public File Management (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Private
lt: Privatus

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Public
lt: Vieša

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: file
lt: failas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: security
lt: saugumas

en: The items have been deleted.
lt: Elementai buvo pašalinti

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: role
lt: rolė

en: Documents
lt: Dokumentai

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: is
lt: yra

en: Extension
lt: Plėtinys

en: and
lt: ir

en: where
lt: kur

en: Perform action
lt: Atlikti veiksmus

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes jis viršijo %maxsize, maksimalų leidžiamą įkėliamo failo dydį.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą
