Private and Public File Management (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Public
te: బహిరంగ

en: Size
te: కొలత

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: file
te: ఫైలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: security
te: భద్రత

en: role
te: పాత్ర

en: File upload error. Could not move uploaded file.
te: ఫైలు ఎక్కించడంలో సమస్య. ఎక్కించిన ఫైలును తరలించలేకపోయాం.

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: and
te: మరియు

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
te: గరిష్ట అప్‍లోడు సైజు అయిన %maxsize ను దాటిపోవడం చేత %file ఫైలును భద్రపరచలేకపోయాం.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
te: %file ఫైలును భద్రపరచలేకపోయాం. ఏదో తెలియని లోపం దొర్లింది.
