Privatemsg Views (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: yes
ar: نعم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: new
ar: جديد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Updated
ar: التحديث

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: no
ar: لا

en: The subject of the message.
ar: موضوع الرسالة.

en: blocked
ar: ممنوع

en: Messages
ar: الرسائل

en: Deleted
ar: محذوف

en: author
ar: مؤلف

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Reverse
ar: عكس

en: New
ar: جديد

en: Output format
ar: نسق الخروج
