Privatemsg Views (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Mail
sr: Пошта

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Output format
sr: Излазни формат
