Production check & Production monitor (6.x-1.0-beta14) - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Modules
lt: Moduliai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: warning
lt: įspėjimas

en: Themes
lt: Temos

en: ok
lt: Gerai

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Data
lt: Duomenys

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: Project revoked
lt: Projektas atšauktas

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas buvo atšauktas, jo atsisiųsti daugiau neįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: klaidinga informacija

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: Required by: !required
lt: Reikalingas: !required

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Write errors to the log
lt: Rašyti klaidas į log

en: Write errors to the log and to the screen
lt: Rašyti klaidas į log ir į ekraną

en: Failed to fetch available update data
lt: Nepavyko įkelti turimų duomenų apie atnaujinimą

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos
