Production check & Production monitor (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: error
he: שגיאות

en: Download
he: הורדה

en: view
he: צפיה

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: View
he: צפיה

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: URL
he: כתובת URL

en: Modules
he: רכיבים

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Check manually
he: בידקו ידנית

en: Up to date
he: מעודכן

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: warning
he: אזהרות

en: Themes
he: עיצובים

en: Available
he: זמין

en: ok
he: בסדר

en: Flush
he: ריענון

en: Data
he: נתונים

en: Revoked!
he: בוטל!

en: Project not secure
he: פרוייקט לא מאובטח

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה סומן כלא בטוח על עדע צוות האבטחה של דרופל ואינו זמין יותר להורדה. מומלץ מאוד להשבית מיידית את כל מה שכלול בפרוייקט זה!

en: Project revoked
he: הפרוייקט בוטל

en: Project not supported
he: פרוייקט לא נתמך

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה לא נתמך יותר ואיננו זמין להורדה. מומלץ מאוד להפוך את כל מה שכלול בפרוייקט זה ללא זמין!

en: No available releases found
he: לא נמצאו מהדורות זמינות

en: Release revoked
he: גרסה בוטלה

en: Release not supported
he: מהדורה לא נתמכת

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
he: הגרסה שמותקנת אצלך לא נתמכת וכבר לא זמינה להורדה. מומלץ מאוד להשבית את כל מה שכלול בגרסה זו או לשדרג אותה!

en: Invalid info
he: מידע לא חוקי

en: Security update required!
he: נחוץ עדכון אבטחה!

en: Not supported!
he: לא נתמך!

en: Recommended version:
he: גירסה מומלצת:

en: Security update:
he: עדכון אבטחה:

en: Latest version:
he: הגירסה האחרונה:

en: Development version:
he: גירסת פיתוח:

en: Also available:
he: זמינים גם:

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: Required by: !required
he: נדרש ע"י: !required

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Write errors to the log
he: כתוב שגיאות ליומן הפעילות

en: Write errors to the log and to the screen
he: כתוב שגיאות ליומן הפעילות ולמסך

en: Failed to fetch available update data
he: נכשל בהבאת נתוני עדכון זמינים

en: Unknown release date
he: תאריך מהדורה לא ידוע

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: אף פעם

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Disabled themes
he: עיצובים מושבתים
