Production check & Production monitor (6.x-1.7) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Error
ne: त्रुटि

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Update status
ne: अपडेट को अवस्था

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Table
ne: तालिका

en: Info
ne: जानकारी

en: warning
ne: चेतावनी

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Invalid info
ne: अवैध जानकारी

en: Drupal core
ne: ड्रूपल मूल

en: Site e-mail address
ne: साईटको ईमेल ठेगाना

en: Disabled themes
ne: अक्षम थीम
