Profiling (6.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ
