Project issue tracking (6.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Project
ar: المشروع

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Component
ar: عنصر

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Total
ar: المجموع

en: Unassign
ar: ألغ الربط

en: Please contact the site administrator.
ar: من فضلك راجع إداري الموقع.

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: Assigned to
ar: مسندة إلى

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Reported by
ar: بلّغ عنها

en: Attachment
ar: المرفق

en: States
ar: الحالات

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Create
ar: أنشئ

en: N/A
ar: غير موجود

en: Code
ar: الكود

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: The update has encountered an error.
ar: حدث خطأ أثناء التحديث.

en: Selection type
ar: نوع الاختيار
