Project issue tracking (6.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Component
az: Komponent

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Unknown
az: Naməlum

en: Attachment
az: Qoşma

en: States
az: Dövlətlər

en: n/a
az: yox

en: Create
az: Yaradıldı

en: N/A
az: Yox

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Anonymous
az: Anonim

en: Updating
az: Yenilənir

en: Processing
az: Emal edilir

en: Select
az: Seçin

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: Selection type
az: Seçim növü

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
