Project issue tracking (6.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (63 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Priority
pl: Priorytet

en: Project information
pl: Informacje o projekcie

en: Short project name
pl: Krótka nazwa projektu

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Project
pl: Projekt

en: Categories
pl: Kategorie

en: Version
pl: Wersja

en: My projects
pl: Moje projekty

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Component
pl: Komponent

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Total
pl: Razem

en: Unassign
pl: Usuń powiązanie

en: Unassigned
pl: Nieprzydzielone

en: Assigned
pl: Przydzielone

en: Please contact the site administrator.
pl: Proszę skontaktować się z administratorem.

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Submission guidelines
pl: Zasady publikacji

en: States
pl: Statusy

en: n/a
pl: n.d.

en: Create
pl: Utwórz

en: Submit @name
pl: Wyślij @name

en: N/A
pl: niedostępne

en: Code
pl: Kod

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: Deleting
pl: Usuwanie

en: Do it!
pl: Zrób to!

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Select
pl: Wybierz

en: The update has encountered an error.
pl: Podczas aktualizacji wystąpił błąd.

en: <None>
pl: <Brak>

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie
