Project Issue File Review (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (86 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Manager
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Project information
he: מידע על הפרוייקט

en: project
he: פרוייקט

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Required
he: נדרש

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: remove
he: הסר

en: URL
he: כתובת URL

en: Filename
he: שם קובץ

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: php
he: PHP

en: Never
he: לעולם

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: Conditions
he: תנאים

en: Line
he: שורה

en: Details
he: פרטים

en: State
he: מצב

en: Code
he: קוד

en: Owner
he: בעלים

en: Recipient
he: נמען

en: General
he: כללי

en: Configuration
he: הגדרות

en: !time ago
he: לפני !time

en: Role
he: תפקיד

en: User login
he: כניסה

en: Log in
he: כניסה

en: Tools
he: כלים

en: Function
he: פונקציה

en: The name %name is a reserved username.
he: הכינוי %name הוא מילה שמורה.

en: Logout
he: יציאה

en: Port
he: פורט

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Key
he: מפתח

en: Result
he: תוצאה

en: Browser
he: דפדפן

en: Accepted
he: התקבלו

en: Plugin
he: פלאגין

en: Failed
he: נכשל

en: Review
he: סקירה

en: disable
he: השבתה

en: Client
he: לקוח

en: Debug
he: אתר באגים

en: Server
he: שרת

en: Identifier
he: מזהה

en: -n/a-
he: -לא זמין-

en: Setting
he: הגדרות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Queue
he: תור

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: %type: %message in %function (line %line of %file).
he: %type: %message ב-%function (שורה %line בקובץ %file).

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
he: קרתה תקלה בלתי צפויה. אנא נסה בשנית מאוחר יותר

en: Review log
he: סקירת רישומי יומן
