Project Issue File Review (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (94 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: project
lt: projektas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Required
lt: Privalomas

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: remove
lt: pašalinti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Never
lt: Niekada

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Line
lt: Eilutė

en: Details
lt: Išsamiai

en: State
lt: Etapas

en: Code
lt: Kodas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: The name %name is a reserved username.
lt: Registracijos vardas %name jau yra.

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Port
lt: Šliuzas

en: Key
lt: Raktas

en: Result
lt: Rezultatas

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Accepted
lt: Priimti

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Failed
lt: Nepavyko

en: disable
lt: išjungti

en: Debug
lt: Derinimas

en: test
lt: testas

en: Host name
lt: Prieglogos pavadinimas

en: -n/a-
lt: -n/d-

en: Found the @submit button
lt: Rastas @submit mygtukas

en: Failed to set field @name to @value
lt: Nepavyko nustatyti laukui @name reikšmės @value

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Report
lt: Ataskaita

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Created content type %type.
lt: Sukurtas %type tipo turinys.

en: User created with name %name and pass %pass
lt: Sukurtas narys, kurio vardas %name ir slaptažodis %pass

en: Created permissions: @perms
lt: Sukurtos teisės: @perms

en: Invalid permission %permission.
lt: Klaidingos teisės %permission.

en: Username field found.
lt: Rastas nario vardo laukelis.

en: Password field found.
lt: Rastas slaptažodžio laukelis.

en: Valid HTML found on "@path"
lt: "@path" rastas validus HTML

en: Parsed page successfully.
lt: Puslapis išnagrinėtas sėkmingai.

en: Found the requested form fields at @path
lt: @path rasti prašomi formos laukai

en: Found field by name @name
lt: Rastas laukelis, turintis pavadinimą @name

en: Did not find field by name @name
lt: Nerastas laukelis, turintis pavadinimą @name

en: Found field by id @id
lt: Rastas laukelis, kurio id @id

en: Did not find field by id @id
lt: Nerastas laukelis, kurio id @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
lt: HTTP tikėjosi atsakymo !code, bet gavo !curl_code

en: %type: %message in %function (line %line of %file).
lt: %type: %message. Kur: %function (eilutė %line iš %file).

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
lt: Svetainėje nenumatyta klaida. Prašome pabandyti vėliau.
