Project Issue File Review (6.x-2.1) - en to ur translation catalogue (28 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: user
ur: صارف

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Manager
ur: مینیجر

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: none
ur: کوئی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Error
ur: خرابی

en: php
ur: پی ایچ پی

en: Code
ur: کوڈ

en: !time ago
ur: !time پہلے

en: Setting
ur: ترتیب

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں
