Project Issue File Review (6.x-2.14-beta4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et
