Project Issue File Review (6.x-2.15-rc2) - en to ro translation catalogue (67 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: user
ro: utilizator

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Log
ro: Jurnal

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Projects
ro: Proiecte

en: Project
ro: Proiect

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Required
ro: Necesar

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: remove
ro: elimină

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Never
ro: Niciodată

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Conditions
ro: Condiții

en: Line
ro: Linie

en: Details
ro: Detalii

en: State
ro: Status

en: Code
ro: Cod

en: Owner
ro: Proprietar

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Method
ro: Metodă

en: Configuration
ro: Configurație

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: Role
ro: Rol

en: Tools
ro: Instrumente

en: Function
ro: Funcţie

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: Key
ro: Cheie

en: Result
ro: Rezultat

en: Accepted
ro: Admis

en: Failed
ro: Eșuat

en: Review
ro: Verificare

en: disable
ro: dezactivare

en: Passed
ro: Promovat

en: Execute
ro: Execută

en: Identifier
ro: Identificator

en: Setting
ro: Setare

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă

en: Review log
ro: Revizie intrare în jurnal
