Project Issue File Review (6.x-2.15) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Required
ne: आवश्यक

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Details
ne: विस्तृत

en: Code
ne: कोड

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
