Project Issue File Review (6.x-2.2) - en to nl translation catalogue (106 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: user
nl: gebruiker

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Value
nl: Waarde

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Manager
nl: Beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Project information
nl: Projectinformatie

en: Projects
nl: Projecten

en: File
nl: Bestand

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Required
nl: Verplicht

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: remove
nl: verwijderen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: php
nl: PHP

en: run cron
nl: cron uitvoeren

en: Never
nl: Nooit

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Line
nl: Lijn

en: State
nl: Status

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: General
nl: Algemeen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Log in
nl: Inloggen

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Function
nl: Functie

en: The username %name has been blocked.
nl: De gebruikersnaam %name is geblokkeerd.

en: The name %name is a reserved username.
nl: De naam %name is voorbehouden.

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Port
nl: Poort

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Key
nl: Sleutel

en: Result
nl: Resultaat

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Last run
nl: Voor het laatst uitgevoerd

en: Failed
nl: Mislukt

en: Denied
nl: Afgewezen

en: Environment
nl: Omgeving

en: Review
nl: Overzicht

en: Run
nl: Uitvoeren

en: disable
nl: uitschakelen

en: Client
nl: Afnemer

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Host name
nl: Hostnaam

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: -n/a-
nl: -niet beschikbaar-

en: Found the @submit button
nl: Gevonden, de @submit knop

en: Failed to set field @name to @value
nl: Het was niet mogelijk om van veld @name @value te maken

en: Setting
nl: Instelling

en: Report
nl: Rapport

en: Output
nl: Uitvoer

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Recommended
nl: Aangeraden

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Clients
nl: Afnemers

en: First value is equal to second value
nl: De eerste waarde is gelijk aan de tweede waarde

en: Created content type %type.
nl: Het inhoudstype %type is aangemaakt.

en: User created with name %name and pass %pass
nl: De gebruiker met de naam %name en het wachtwoord %pass is aangemaakt

en: Created permissions: @perms
nl: De rechten: @perms zijn aangemaakt.

en: Invalid permission %permission.
nl: Niet de juiste rechten %permission.

en: Username field found.
nl: Het veld gebruikersnaam is gevonden.

en: Password field found.
nl: Het veld wachtwoord is gevonden.

en: Valid HTML found on "@path"
nl: Geldige HTML code gevonden in "@path"

en: Parsed page successfully.
nl: De pagina is goed verwerkt.

en: Found the requested form fields at @path
nl: De opgevraagde formuliervelden zijn gevonden op @path

en: Found field by name @name
nl: Veld gevonden op de naam @name

en: Did not find field by name @name
nl: Geen velden gevonden met de naam @name

en: Found field by id @id
nl: Veld gevonden met het id '@id'

en: Did not find field by id @id
nl: Veld met id '@id'  niet gevonden

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
nl: HTTP-reactie verwachtte !code, feitelijk !curl_code

en: %type: %message in %function (line %line of %file).
nl: %type: %message in %function (regel %line van %file).

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
nl: Er is onverwacht een fout opgetreden. Probeer het later nog eens.

en: Log ID
nl: Log-ID

en: Drupal Docs
nl: Drupal-documenten

en: Review log
nl: Log bekijken

en: Branch ID
nl: Filiaal-ID

en: Environment ID
nl: Omgeving ID

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: Repository URL
nl: Repository-URL
