Project Issue File Review (6.x-2.8-rc2) - en to te translation catalogue (45 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: user
te: వాడుకరి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Description
te: వివరణ

en: Public
te: బహిరంగ

en: Log
te: చిట్టా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: File
te: ఫైల్

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Summary
te: సారాశం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Details
te: వివరాలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Code
te: కోడ్

en: General
te: సాధారణ

en: !time ago
te: !time క్రితం

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Database name
te: డాటాబేసు పేరు

en: Result
te: ఫలితం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Host name
te: హోస్టు పేరు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి
