Project Issue File Review (6.x-2.4) - en to fa translation catalogue (98 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: user
fa: کاربر

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Value
fa: مقدار

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Manager
fa: مدیر

en: Description
fa: شرح

en: Public
fa: عمومی

en: Log
fa: گزارش

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: project
fa: پروژه

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Project
fa: پروژه

en: File
fa: فایل

en: None
fa: هیچ

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: پیوند

en: Required
fa: اجباری

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: remove
fa: حذف

en: URL
fa: نشانی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: User
fa: کاربر

en: Error
fa: خطا

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Never
fa: هیچوقت

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Line
fa: خط

en: Details
fa: جزئیات

en: State
fa: وضعیت

en: Code
fa: کد

en: Owner
fa: مالک

en: Recipient
fa: گیرنده

en: General
fa: عمومی

en: Method
fa: روش

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: !time ago
fa: !time قبل

en: Role
fa: نقش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Log in
fa: ورود

en: Tools
fa: ابزارها

en: Function
fa: تابع

en: The name %name is a reserved username.
fa: نام کاربری %name یک نام رزرو شده است.

en: Logout
fa: خروج

en: Port
fa: درگاه

en: Key
fa: کلید

en: Result
fa: نتیجه

en: Browser
fa: مرورگر

en: Cron
fa: کرون

en: Plugin
fa: افزونه

en: Failed
fa: ناموفق

en: Review
fa: بازبینی

en: disable
fa: غیرفعال کردن

en: Client
fa: مشتری

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Identifier
fa: شناسه

en: -n/a-
fa: - هیچ -

en: Found the @submit button
fa: دکمه ی @submit یافت شد

en: Failed to set field @name to @value
fa: مقداردهی فیلد @name به @value ناموفق بود

en: Setting
fa: تنظیمات

en: Report
fa: گزارش

en: Output
fa: خروجی

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Clients
fa: مشتریان

en: Created content type %type.
fa: نوع محتوای %type ساخته شد.

en: User created with name %name and pass %pass
fa: کاربر با نام %name و گذرواژه %pass ساخته شد

en: Created permissions: @perms
fa: مجوز ها ساخته شدند: @perms

en: Invalid permission %permission.
fa: مجوز نامعتبر: %permission.

en: Username field found.
fa: فیلد نام کاربری یافت شد.

en: Password field found.
fa: فیلد پسورد یافت شد.

en: Valid HTML found on "@path"
fa: در مسیر "@path" کد HTML معتبر یافت شد.

en: Parsed page successfully.
fa: صفحه با موفقیت تجزیه شد.

en: Found the requested form fields at @path
fa: فیلدهای فرم درخواست‌شده در @path پیدا شد

en: Did not find field by name @name
fa: فیلد با نام @name پیدا نشد

en: Found field by id @id
fa: فیلد با شناسه @id پیدا شد

en: Did not find field by id @id
fa: فیلدی با شناسه @id پیدا نشد.

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
fa: پاسخ HTTP مورد انتظار !code، مقدار واقعی !curl_code

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
fa: وب سایت با یک خطای غیر منتظره مواجه شد. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.
