Project Issue File Review (6.x-2.1) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Required
hy: Պարտադիր

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Never
hy: Երբեք

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Code
hy: Կոդ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Recipient
hy: Ստացող

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: !time ago
hy: !time առաջ

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Port
hy: Պորտ

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Setting
hy: Կարգավորում

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
hy: Կայքում տեղի է ունեցել  անսպասելի սխալի: Խնդրում ենք  կրկին  փորձել ավելի ուշ:
