Project issue file test (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Project
he: פרוייקט

en: Size
he: גודל

en: Daily
he: יומי

en: None
he: ללא

en: Core
he: ליבה

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Advanced
he: מתקדם

en: General
he: כללי

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: File description
he: תיאור קובץ

en: View details
he: פרטי היבט
