Project issue file test (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Project
hi: परियोजना

en: Size
hi: आकार

en: Daily
hi: रोजाना

en: None
hi: कोई नहीं

en: Core
hi: कोर

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: Advanced
hi: विकसित

en: General
hi: सामान्य

en: Testing
hi: परिक्षण
