Project issue file test (6.x-2.10) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Project
de: Projekt

en: Project types
de: Projekttypen

en: Size
de: Größe

en: Hourly
de: Stündlich

en: Daily
de: Täglich

en: None
de: Keine

en: Core
de: Kernsystem

en: Attachment
de: Anhang

en: Are you sure you want to delete %title?
de: Möchten Sie %title wirklich löschen?

en: Ignored
de: Ignoriert

en: Advanced
de: Erweitert

en: General
de: Allgemein

en: Accepted
de: Akzeptiert

en: Criteria
de: Kriterien

en: Testing
de: Testen

en: File description
de: Dateibeschreibung

en: Server URL
de: Server-URL

en: Cron run
de: Cron-Lauf

en: View details
de: Details anzeigen

en: Test result
de: Testergebnis

en: Idle
de: Untätig
