Project issue file test (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Project
ar: المشروع

en: Size
ar: الحجم

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: None
ar: لا شيء

en: Core
ar: النواة

en: Attachment
ar: المرفق

en: Advanced
ar: متقدم

en: General
ar: عام

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Test result
ar: نتائج الاختبار
