Project issue file test (6.x-2.7) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Project
ca: Projecte

en: Size
ca: Mida

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: None
ca: Cap

en: Core
ca: Nucli

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Ignored
ca: Ignorada

en: Advanced
ca: Avançat

en: Testing
ca: Proves

en: File description
ca: Descripció del fitxer

en: View details
ca: Detalls de la vista

en: Test result
ca: Resultat de la prova
