Project issue file test (6.x-2.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Project
id: Proyek

en: Size
id: Ukuran

en: Daily
id: Harian

en: None
id: Tiada

en: Core
id: Inti

en: Attachment
id: Lampiran

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: General
id: Umum

en: Testing
id: Pengujian

en: Test result
id: Hasil pengujian
