Protest (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Date
ar: التاريخ

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Time
ar: الوقت

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: close
ar: إغلاق
