Proteus (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Add
ar: إضافة

en: Question
ar: السؤال

en: Medium
ar: متوسط

en: Users
ar: المستخدمين

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: - Please choose -
ar: - اختر رجاء -
