Proteus (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Question
hy: Հարց

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել
