Proteus (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Add
az: Əlavə et

en: Medium
az: Orta

en: Users
az: İstifadəçilər
