Queue Runner (6.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (36 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Item
es: Elemento

en: Cancel
es: Cancelar

en: Go
es: Ir

en: Overview
es: Vista general

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Link
es: Enlace

en: Settings
es: Configuración

en: Time
es: Hora

en: Format
es: Formato

en: Node
es: Nodo

en: Year
es: Año

en: Page
es: Página

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Log message
es: Mensaje de registro

en: Severity
es: Gravedad

en: Success
es: Éxito

en: Items
es: Elementos

en: Month
es: Mes

en: Details
es: Detalles

en: State
es: Estado

en: Day
es: Día

en: Created date
es: Fecha de creación

en: Retry
es: Volver a intentar

en: Failed
es: Falló

en: Formatted
es: Formateado

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Debug
es: Depurar

en: Raw
es: Sin modificar <em>(raw)</em>

en: Item ID
es: ID del elemento

en: The node ID.
es: El ID del nodo.
