QuickPay payment gateway (6.x-0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Approved
ar: معتمد

en: English
ar: إنجليزية

en: Reverse
ar: عكس

en: Danish
ar: دنماركية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Order total:
ar: مجموع الطلب:
