QuickPay payment gateway (6.x-0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Default currency
hi: डिफ़ॉल्ट मुद्रा

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Approved
hi: स्वीकृत

en: English
hi: अंग्रेजी

en: Reverse
hi: विपरीत

en: Danish
hi: दानिश

en: Swedish
hi: स्वीडिश
