Quick Tabs (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: One
ca: Un

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Done
ca: Fet

en: Block
ca: Bloc

en: Teaser view
ca: Vista resumida

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Select a view
ca: Selecciona una vista

en: Clone
ca: Clona

en: Style
ca: Estil

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: No style
ca: Sense estil

en: Two
ca: Dos

en: Three
ca: Tres

en: Loading
ca: Carregant

en: More tabs
ca: Més pestanyes

en: Click here to add more tabs.
ca: Clica aquí per afegir més pestanyes

en: Select a block
ca: Selecciona un bloc

en: Hide the title of this block
ca: Amaga el títol d'aquest bloc

en: Tab type
ca: Tipus de pestanya

en: New QT block
ca: Nou bloc Quick Tabs

en: Delete QT block
ca: Suprimeix el bloc Quick Tabs

en: Edit QT block
ca: Edita el bloc Quick Tabs

en: Title field
ca: Camp títol

en: An error occurred at @path.
ca: S'ha produït un error a @path.

en: <p>The Quick Tabs module allows you to create blocks of tabbed content. Clicking on the tabs makes the corresponding content display instantly (it uses jQuery). The content for each tabbed section can be either a node, view, block or another quicktab. It is an ideal way to do something like the Most Popular / Most Emailed stories tabs you see on many news websites.</p>
    <p>Once created, the quicktab block show up in your block listing, ready to be configured and enabled like other blocks. Multiple quicktabs can be placed on a single page.</p>
    <p>Visit the <a href="@configuration">configuration page</a> to see the available styles and select the default style for your quicktabs.</p>
ca: <p>El mòdul Quick Tabs permet crear blocs de pestanyes amb contingut. En fer clic a la pestanya canvia el contingut corresponent a l'instant (utilitza jQuery). El contingut per a cada pestanya pot ser un node, view, bloc o una altra pestanya. És una manera ideal de fer alguna cosa com "Els més populars" o "Les Històries més enviades" que pots veure en molts webs de notícies.</p>
    <p>Un cop creat, el bloc Quick Tabs es mostra al llistat de blocs, preparat per ser configurat i activat com la resta de blocs. Es poden posar multiples Quick Tabs a una pàgina.</p> <p> Visiteu la pàgina <a href="@configuration"> de configuració</a> per veure els estils disponibles i per seleccionar l'estil per defecte dels vostres Quick Tabs.</p>

en: Here you can create a new quicktab block. Once you have created this block you can configure and enable it on the <a href="@overview">blocks</a> page.
ca: Aquí podeu crear un nou bloc Quick Tabs. Un cop l'hàgiu creat, podeu configurar-lo i activar-lo a la pàgina de <a href="@overview">blocs</a>.

en: You are not authorized to access this content.
ca: No esteu autoritzats a accedir aquest contingut.

en: Views module not enabled, cannot display tab content.
ca: Modul Views no activat. No es pot mostrar el contingut de la pestanya.

en: administer quicktabs
ca: administra el quicktabs

en: Create blocks of tabbed content.
ca: Creeu un bloc de contingut amb pestanyes.

en: Clone QT block
ca: Clona el bloc Quick Tabs

en: Select the default style for quicktabs.
ca: Selecciona l'estil per defecte de Quick Tabs.

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
ca: Això apareixerà com el nom del bloc a administració >> construcció del lloc web >> blocs.

en: Default style
ca: Estil per defecte

en: Choose the quicktab style.
ca: Triar l'estil del Quick Tabs.

en: The node ID of the node.
ca: L'ID de node del node.

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Tab weight
ca: Pes de la pestanya

en: Tab content
ca: Contingut de la pestanya

en: Title is required for the quicktab block.
ca: Es requereix títol al bloc Quick Tab.

en: At least one tab should be created.
ca: S'ha de crear una pestanya com a mínim.

en: Title is required for each tab.
ca: Es requereix títol per cada pestanya.

en: You cannot put a quicktab inside itself.
ca: No es pot posar una pestanya Quick Tabs a si mateixa.

en: The quicktab block has been updated.
ca: El bloc Quick Tabs s'ha actualitzat.

en: The quicktab block has been created.
ca: El bloc Quick Tabs s'ha creat.

en: Are you sure you want to delete the quicktab block %name?
ca: Esteu segur que voleu suprimir el bloc Quick Tabs %name?

en: The quicktab block %name has been removed.
ca: El bloc Quick Tabs %name s'ha suprimit.

en: Quicktab styles
ca: Estils Quick Tabs

en: The default quicktab style has been saved.
ca: S'ha desat l'estil per defecte de Quick Tabs.

en: First tab
ca: Primera pestanya

en: Second tab
ca: Segona pestanya

en: Third tab
ca: Tercera pestanya

en: %style preview
ca: Previsualitza %style

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Default tab
ca: Pestanya predeterminada

en: Hide empty tabs
ca: Oculta les pestanyes buides

en: Machine Name
ca: Nom màquina
