Quick Tabs (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (81 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: One
hu: Egy

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Node
hu: Tartalom

en: Done
hu: Kész

en: Block
hu: Blokk

en: Teaser view
hu: Csak bevezető

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Normal
hu: Általános

en: Select a view
hu: Nézet kiválasztása

en: Clone
hu: Klónozás

en: Ajax
hu: AJAX

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Style
hu: Stílus

en: Storage
hu: Tárolás

en: No style
hu: Nincs stílus

en: Two
hu: Kettő

en: Three
hu: Három

en: Loading
hu: Betöltés

en: More tabs
hu: További fülek

en: Click here to add more tabs.
hu: Ide kattintva új fül hozható létre.

en: Select a block
hu: Blokk kiválasztása

en: Hide the title of this block
hu: Blokk címének elrejtése

en: Tab type
hu: Fül típusa

en: New QT block
hu: Új QT blokk

en: Delete QT block
hu: QT blokk törlése

en: Edit QT block
hu: QT blokk szerkesztése

en: Title field
hu: Cím mező

en: An error occurred at @path.
hu: @path helyen hiba fordult elő.

en: <p>The Quick Tabs module allows you to create blocks of tabbed content. Clicking on the tabs makes the corresponding content display instantly (it uses jQuery). The content for each tabbed section can be either a node, view, block or another quicktab. It is an ideal way to do something like the Most Popular / Most Emailed stories tabs you see on many news websites.</p>
    <p>Once created, the quicktab block show up in your block listing, ready to be configured and enabled like other blocks. Multiple quicktabs can be placed on a single page.</p>
    <p>Visit the <a href="@configuration">configuration page</a> to see the available styles and select the default style for your quicktabs.</p>
hu: <p>A <em>Quick Tabs</em> modul fülek alá csoportosított tartalom létrehozását segíti. Az egyes fülekre való kattintáskor a hozzá tartozó tartalom egyből megjelenik. A fülek alá rendelt tartalom lehet node, nézet, blokk vagy egy másik fül. Ideális módszer a Legnépszerűbb / Legújabb cikkek felsorolására, ahogy sok hír oldalon is látható.</p>
    <p>Az új QT blokk a létrehozás után, mint minden más blokk, a blokklistában jelenik meg. Egy oldalon több QT blokk is elhelyezhető.</p>
    <p>A modul <a href="@configuration">beállítások oldalán</a> megtekinthetők a fülekhez használható stílusok, és kiválasztható az alapértelmezett stílus.</p>

en: Here you can create a new quicktab block. Once you have created this block you can configure and enable it on the <a href="@overview">blocks</a> page.
hu: Itt lehet új QT blokkot létrehozni. A blokk létrehozása után a <a href="@overview">blokkok</a> oldalon lehet a blokk megjelenítését beállítani.

en: You are not authorized to access this content.
hu: Nincs megfelelő jogosultság a tartalom megtekintéséhez.

en: Views module not enabled, cannot display tab content.
hu: A <em>Views</em> modul nincs bekapcsolva, a fül tartalma nem jeleníthető meg.

en: administer quicktabs
hu: fülek adminisztrációja

en: Quicktabs
hu: Fülek

en: Create blocks of tabbed content.
hu: Fülek alá rendelt tartalom létrehozása.

en: Clone QT block
hu: QT blokk klónozása

en: Select the default style for quicktabs.
hu: Az alapértelmezett stílis kiválasztása.

en: Create blocks of tabbed views, blocks and nodes.
hu: Fülek alá rendelt nézet, blokk és node létrehozása.

en: Quicktab
hu: Fül

en: Click on the "New QT block" tab to get started.
hu: Az „Új QT blokk” fülre kattintva lehet kezdeni.

en: This will appear as the name of this block in administer >> site building >> blocks.
hu: Ez lesz a blokk neve az <em>adminisztráció >> webhelyépítés >> blokkok</em> oldalon.

en: Default style
hu: Alapértelmezés szerinti stílus

en: Choose the quicktab style.
hu: Fül stílus kiválasztása.

en: Add tab
hu: Fül hozzáadása

en: QTab
hu: Fül

en: View!translate_as_list_of_content
hu: Nézet!translate_as_list_of_content

en: Additional arguments to send to the view as if they were part of the URL in the form of arg1/arg2/arg3. You may use %0, %1, ..., %N to grab arguments from the URL.
hu: A nézetnek átadandó argumentumok, olyan formában mintha a webcím részét képeznék: arg1/arg2/arg3. Az argumentum kiolvasására a webcímből a %0, %1, ..., %N forma használható.

en: The node ID of the node.
hu: A tartalom azonosítója.

en: Hide the title of this node
hu: A cím elrejtése

en: The quicktab ID.
hu: A fül azonosítója.

en: Different styles may not work when putting an ajax quicktab inside ajax quicktab.
hu: Probléma lehet különböző stílusok megjelenítésével ha egy Ajax fül egy másik Ajax fül alá van helyezve.

en: Click here to delete this tab.
hu: Ide kattintva törölhető ez a fül.

en: Tab title
hu: Fül címe

en: Tab weight
hu: Fül súlya

en: Tab content
hu: Fül tartalma

en: Title is required for the quicktab block.
hu: A QT blokk címe nincs kitöltve.

en: At least one tab should be created.
hu: Legalább egy fület létre kell hozni.

en: Title is required for each tab.
hu: A fül címe nincs kitöltve.

en: You cannot put a quicktab inside itself.
hu: A fül nem helyezhető ugyanazon fül alá.

en: The quicktab block has been updated.
hu: QT blokk frissítve.

en: The quicktab block has been created.
hu: QT blokk létrehozva.

en: Are you sure you want to delete the quicktab block %name?
hu: „%name” <em>Quick Tabs</em> blokk biztosan törölhető?

en: The quicktab block %name has been removed.
hu: %name QT blokk törölve.

en: Quicktab styles
hu: Fül stílusok

en: The default quicktab style has been saved.
hu: Az alapértelmezett stílus mentése megtörtént.

en: First tab
hu: Első fül

en: Second tab
hu: Második fül

en: Third tab
hu: Harmadik fül

en: %style preview
hu: %style előnézet

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név
