Quiz (6.x-3.5) - en to fa translation catalogue (139 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: user
fa: کاربر

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Back
fa: بازگشت

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Summary
fa: خلاصه

en: Views
fa: نماها

en: View
fa: مشاهده

en: Upload
fa: بارگذاری

en: User
fa: کاربر

en: term
fa: واژه

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Score
fa: امتیاز

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: node
fa: محتوا

en: End
fa: پایان

en: Choices
fa: انتخاب‌ها

en: Random
fa: تصادفی

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 2 Days
fa: ۲ روز

en: 3 Days
fa: ۳ روز

en: 4 Days
fa: ۴ روز

en: 5 Days
fa: ۵ روز

en: 6 Days
fa: ۶ روز

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Match
fa: مطابق است

en: No questions found.
fa: سوالی یافت نشد.

en: Finished
fa: پایان

en: ,
fa: ،

en: Do not show
fa: نمایش داده نشود

en: import
fa: وارد کردن

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
fa: خطای تعیین اعتبار، لطفا دوباره تلاش کنید. در صورت بروز مجدد خطا، با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Choose an action
fa: یک کنش را انتخاب کنید

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fa: فقط فایل‌های با پسوندهای زیر مجاز هستند: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
fa: فایل %filesize حجم دارد و از حداکثر حجم %maxsize بیشتر است.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
fa: فایل %filesize حجم دارد که از سهمیه دیسک تخصیص داده شده %quota بیشتر است.

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Multiple answers
fa: چندجوابی

en: Correct
fa: صحیح

en: Quiz Results
fa: نتایج آزمون

en: Quiz
fa: آزمون

en: Manage questions
fa: مدیریت سوالات

en: View @quiz
fa: مشاهده @quiz

en: Delete @quiz
fa: حذف @quiz

en: At the end of the @quiz
fa: در پایان @quiz

en: Availability options
fa: تنظیم دسترسی به سوال‌ها

en: Always Available
fa: همیشه در دسترس

en: Create additional questions
fa: ساخت سوال‌های بیشتر

en: Submit questions
fa: ثبت سوال‌ها

en: The default number of days before a quiz is closed must be a number greater than 0.
fa: تعداد روزهای پیش‌فرض پیش از بسته شدن یک آزمون باید بیشتر از 0 باشد.

en: This @quiz is not currently available.
fa: آزمون @quiz در حال حاضر در دسترس نیست.

en: This quiz is no longer available.
fa: این آزمون دیگر قابل‌دسترسی نیست.

en: Time the quiz was started.
fa: زمانی که آزمون آغاز شده است.

en: Quiz End Time
fa: زمان پایان آزمون

en: Time the quiz was finished.
fa: زمانی که آزمون پایان پذیرفته است.

en: Score on the Quiz.
fa: نمره در آزمون

en: The number of times a quiz can be taken.
fa: تعداد دفعات مجاز برای شرکت در آزمون.

en: Go to @name administration
fa: برو به مدیریت @name

en: Find and add a question
fa: یافتن و اضافه کردن سوال

en: Add to quiz
fa: افزودن به آزمون

en: Number of questions to randomize
fa: تعداد سوالات تصادفی

en: New revision
fa: بازبینی جدید

en: There was an error updating the @quiz.
fa: خطایی در به‌روزرسانی @quiz رخ داد.

en: Display Timer for Timed Quiz
fa: نمایش زمان سنج برای آزمون‌های دارای زمان

en: @quiz title
fa: عنوان @quiz

en: No @quizzes found.
fa: @quizzes یافت نشد.

en: @quiz Title
fa: عنوان @quiz

en: No @quiz results found.
fa: هیچ نتایجی برای @quiz یافت نشد.

en: This quiz has not been scored yet.
fa: این آزمون هنوز نمره‌دهی نشده است.

en: This quiz will not be available until %time.
fa: این آزمون تا %time در دسترس نخواهد بود.

en: This quiz closes %time.
fa: این آزمون در %time پایان می‌یابد.

en: @quiz management
fa: مدیریت @quiz

en: @quiz reports
fa: گزارشات @quiz

en: View @quiz reports.
fa: مشاهده گزارشات @quiz.

en: @quiz configuration
fa: پیکربندی @quiz

en: Configure @quiz options.
fa: پیکربندی تنظیمات @quiz.

en: @quiz results
fa: نتایج @quiz

en: View results for the given quiz.
fa: مشاهده نتایج آزمون داده شده.

en: List Quiz Questions
fa: لیست کردن سوالات آزمون

en: Add a Question to a Quiz
fa: اضافه کردن سوال به یک آزمون

en: Quiz admin
fa: مدیر آزمون

en: The name of the @quiz.
fa: نام @quiz

en: Pass rate for @quiz (%)
fa: نرخ قبولی در @quiz (%)

en: The user passed this quiz.
fa: کاربر این آزمون را با موفقیت گذرانده است.

en: The user failed this quiz.
fa: کاربر در این آزمون مردود شده است.

en: the user completed this quiz.
fa: کاربر این آزمون را به پایان رسانده است.

en: quiz
fa: آزمون

en: administer quiz
fa: مدیریت آزمون

en: create quiz
fa: ایجاد آزمون

en: edit own quiz
fa: ویرایش آزمون خود

en: edit any quiz
fa: ویرایش هر آزمون

en: delete any quiz
fa: حذف هر آزمون

en: delete own quiz
fa: حذف آزمون خود

en: view quiz question outside of a quiz
fa: مشاهده سوالات آزمون خارج از آزمون

en: Quiz Version
fa: نسخه آزمون

en: Quiz Node VID
fa: VID گره آزمون

en: quiz node revision
fa: بازبینی گره آزمون

en: The time limit on a quiz.
fa: محدودیت زمانی هر آزمون.

en: Quiz Questions
fa: سوالات آزمون

en: Quiz Node ID
fa: ID گره آزمون

en: Quiz node revision
fa: بازبینی گره آزمون

en: The number of questions assigned to the quiz.
fa: تعداد سوالات تخصیص داده شده به آزمون.

en: Quiz Start Time
fa: زمان شروع آزمون.

en: Quiz State
fa: وضعیت آزمون

en: Question Status in Quiz
fa: وضعیت سوال در آزمون

en: Use Quiz Results
fa: استفاده از نتایج آزمون

en: Use Quiz Questions
fa: استفاده از سوالات آزمون

en: Provide a way to create matching type of questions.
fa: ارائه راهی برای ایجاد نوع سوالات مطابقتی

en: Feedback Settings
fa: تنظیمات بازخورد

en: Feedback Text
fa: متن بازخورد

en: Text to be displayed when the results are displayed
fa: متنی که هنگام نمایش نتیجه نشان داده می‌شود

en: Quiz Question
fa: سوال آزمون

en: Short answer question type for Quiz.
fa: پرسش از نوع پاسخ کوتاه برای آزمون.
