Quota by role (6.x-6.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Role
ar: دور

en: comments
ar: تعليقات

en: minute
ar: دقيقة

en: day
ar: يوم

en: month
ar: شهر

en: hour
ar: ساعة

en: Content Type
ar: نوع المحتوى
