Quotes (6.x-1.30) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: user
sk: používateľ

en: delete
sk: odstrániť

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Tags
sk: Značky

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Notes
sk: Poznámky

en: term
sk: termín

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Add block
sk: Pridať blok

en: No posts available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príspevky.

en: node
sk: obsah

en: General
sk: Všeobecné

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Filters
sk: Filtre

en: Random
sk: Náhodný

en: seconds
sk: sekundy

en: minutes
sk: minúty

en: published
sk: zverejnené

en: role
sk: kategórie používateľov

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: The block %name has been removed.
sk: Blok %name bol odstránený.

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: sticky
sk: prilepiť

en: promoted
sk: na titulke

en: Select
sk: Zvoľte

en: weeks
sk: týždne

en: Update every
sk: Aktualizovať všetky
