Quotes (6.x-1.40) - en to te translation catalogue (36 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: user
te: వాడుకరి

en: delete
te: తొలగించు

en: title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: page
te: పేజీ

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Update options
te: ఎంపికలను తాజాకరించు

en: days
te: రోజులు

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: No posts available.
te: టపాలేమీ లేవు.

en: General
te: సాధారణ

en: Anonymous
te: అనామకం

en: published
te: ప్రచురితం

en: role
te: పాత్ర

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
