Quotes (6.x-1.41) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: title
gu: શીર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: role
gu: હોદો

en: Select
gu: પસંદ કરો
