Quotes (6.x-1.41) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: user
ur: صارف

en: delete
ur: حذف کریں

en: title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: page
ur: صفحہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Add block
ur: بلاک کا اضافہ کریں

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ur: کیا آپ واقعی بلاک %name کو حذف کرنا چاہتے ہیں؟

en: The block %name has been removed.
ur: بلاک %name کو حذف کر دیا گیا ہے۔

en: RSS - !title
ur: آر ایس ایس - !title
